Termo hrnček Classic Stanley® 250 ml (Farba: Zelená)
Krátky popis Unikátny produkt Termo hrnček Classic Stanley® 250 ml (Farba: Zelená) od výrobca STANLEY® 1913 u nás nájdete v zľave za 29 €.
STANLEY® 1913
Špičkou vo svojej kategórii Termo hrnček Classic Stanley je úplná pecka vo svojej kategórii. Je úplným Bestsellerom. Výrobca Stanley už niekoľko rokov získal ocenenie 3. miesta v časopise dTest. Pokiaľ by bol hodnotený jeho hlavný benefit, čo je 100% tesnenie aj v polohe ležmo a záruka 25 rokov, iste by mohol byť špičkou. Nedostatočné funkčné kvality Termo hrnček Classic Stanley obstojí každému nároku všedného dňa. Skvele sedí pod väčšinu kávovarov, stačí teda natočiť lahodnú kávu, zavrieť a vyraziť. Pasuje do väčšiny držiakov v automobile. Môžete si teda aj ráno pri svojich pretekoch s časom vychutnať lahodnú kávu či čaj. Maximálne jednoduchá obsluha jednou rukou. Stlačenie - možnosť sa napiť - pustiť - hrnček opäť tesní. Kvalitný materiál z nerezovej ocele Termo hrnček je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele, vďaka čomu je takmer nezničiteľný a odolný proti korózii. Dvojitá stena s vákuovou izoláciou udrží nápoj v ideálnej teplote až 4 hodiny. Rozoberateľné viečko je skvelé pre dôkladnú starostlivosť a umývanie hrnčeka. Hrnček je možné umývať v umývačke. Benefity, o ktorých musíte vedieť: bestseller už niekoľko rokov kvalitná nerezová oceľ kompatibilný s väčšinou držiakov v aute skvele pasuje pod väčšinu kávovarov je možné umývať v umývačke 100% tesnenie aj pri polohe ležmo dvojitá stena s vákuovou izoláciou rozoberateľné viečko pre jednoduché a precízne umývanie záruka Stanley 25 rokov.
Ďalšie produkty od výrobcu STANLEY® 1913
Ďalšie produkty v kategórii Termohrnčeky