Termoska na jedlo Classic Stanley® 940 ml (Farba: Zelená)
Krátky popis Dizajnový produkt Termoska na jedlo Classic Stanley® 940 ml (Farba: Zelená) od výrobca STANLEY® 1913 u nás nájdete najlacnejšie za 62 €.
STANLEY® 1913
EAN 6939236347983
Kvalitný materiál z nerezovej ocele Termoska na jedlo Classic Stanley je tou pravou voľbou pre vaše výlety aj náročnejšie outdoorové aktivity. Dvojitá stena s vákuovou izoláciou udrží ideálnu teplotu vášho jedla počas celého dňa. Termoska je z kvalitnej nerezovej ocele, vďaka čomu je takmer nezničiteľná a odolná korózii. Vynikajúce funkčné vlastnosti sú hviezdou každého treku Termoska Stanley má 100% tesniace vlastnosti v každej polohe. Jej obsluha je maximálne jednoduchá, široké veko sa ľahko otvára a skvele poslúži ako jedálenská miska. Praktické pogumované madlo pre istejší úchop je možné v prípade potreby priklapnúť k telu termosky. Je tak perfektne skladná. Termoska je úplne bezpečná pre vaše zdravie, nemá žiadny vnútorný náter a neobsahuje BPA. Spoľahlivosť v každom smere S praktickou a výnimočne funkčnou termoskou Stanley sa kreativite medze nekladú. Vďaka jej perfektným tesniacim vlastnostiam je možné ju naplniť horúcou vodou a uchovať tak detské výživy či sunar. Nič teda nebráni celodennému výletu aj s maličkou ratolesťou. Na čundre pre zmenu určite oceníte horúce, voňavé páriky. Tekutá strava celkovo lepšie a dlhšie drží teplotu než suché verzie, napríklad ryža, bulgur, cestoviny. Benefity, o ktorých musíte vedieť: maximálne odolná udrží ideálnu teplotu jedla po celý deň dvojitá stena s vákuovou izoláciou nerezová oceľ odolná proti korózii jednoduchá obsluha široké veko slúžiace aj ako praktická miska 100% tesnenie v každej polohe bez BPA bez vnútorného náteru pogumované madlo pre istejší úchop madlo je možné sklopiť k telu termosky - šetrí miesto.
Ďalšie produkty od výrobcu STANLEY® 1913
Ďalšie produkty v kategórii Termosky na jedlo