Titánový hrnček s viečkom Keith® / 900 ml (Farba: Strieborná)
Krátky popis Unikátny produkt Titánový hrnček s viečkom Keith® / 900 ml (Farba: Strieborná) od výrobca Keith Titanium® u nás nájdete v akcii za 46 €.
Keith Titanium®
EAN 3760288450313
Titánový hrnček s viečkom Keith ® / 900 ml má fantastické vlastnosti pre náročné požiadavky. Do termohrnčekov sa zmestí takmer 1 liter tekutiny. Čo si tam nalejete, je len na vás. Polievka, čaj alebo káva? Nalejete a iba priklopíte praktickým viečkom a hrnček môžete odložiť bez obáv na niekoľko minút - vlastnosti titánu udržia prijateľnú teplotu po veľmi dlhú dobu. Po vypití postačí, ak si sklopíte držadlo a termohrnček hravo umiestnite do brašne alebo batohu. S titánovým hrnčekom a viečkom od značkového výrobcu Keith ® zažiarite v campe, prírode aj náročnom outdooru.
Ďalšie produkty od výrobcu Keith Titanium®
Ďalšie produkty v kategórii Hrnčeky