Tričko Molon Labe Gatorz® – Melange Grey (Farba: Melange Grey, Veľkosť: L)
Krátky popis Neodolateľný produkt Tričko Molon Labe Gatorz® – Melange Grey (Farba: Melange Grey, Veľkosť: L) od výrobca Gatorz® Eyewear u nás nájdete v akcii za 40 €.
Gatorz® Eyewear
Molon Labe je grécka fráza, ktorá symbolizuje odmietnutie kapitulácie. A práve také je aj heslo na tričku od americkej spoločnosti Gatorz, ktorá sa špecializuje na výrobu slnečných a ochranných okuliarov, vrátane balistických. Kvalitné spracovanie Tričko Molón Labe je kvalitne spracované z kombinácie bavlny a polyesteru. Obsahuje bavlnu, ktorá je prstencovo pradená a česaná (ring-spun), čo je vôbec najkvalitnejšie spracovanie balvny, a polyester. Ide o skvelý doplnok okuliarov značky Gatorz. Benefity, o ktorých musíte vedieť: kvalitne spracované tričko heslo symbolizujúce odpor a odmietnutie kapitulácie vyrobené z kombinácie kvalitnej ring-spun bavlny a polyesteru skvelý doplnok okuliarov značky Gatorz.
Ďalšie produkty od výrobcu Gatorz® Eyewear
Ďalšie produkty v kategórii Tričká s potlačou