Tyč vytieraka ValuPro™ III 33" / .22 - .45 Tetra Gun® (Farba: Čierna)
Krátky popis Kvalitný a lacný produkt Tyč vytieraka ValuPro™ III 33" / .22 - .45 Tetra Gun® (Farba: Čierna) od výrobca TetraGun® u nás nájdete v zľave za 13 €.
TetraGun®
Tá najjednoduchšia a najspoľahlivejšia údržba zbrane zbalená v praktickom cestovnom balení Tyč vytieraku ValuPro III maximálne zjednoduší vašu prácu pri starostlivosti o zbraň. Ide o najúčinnejší a najrýchlejší spôsob čistenia hlavne, bez rizika jej poškodenia. Tieto viacdielne čistiace tyče sú neskutočne praktické, dajú sa rozložiť na vhodnú dĺžku, ktorá je najlepšia na cesty, teda vám ušetrí veľa miesta v kufri. Každá tyč sa prenáša vo vlastnom praktickom vinylovom puzdre, ktoré je odolné proti poveternostným vplyvom. Súčasťou balenia je príslušenstvo: 34" kalibru 17 mm: bronzová kefka, mosadzná kefka a mop na vývrt 30" kalibru. 22-. 45: nadstavec a držiak na záplaty 33" brokovnica: sada pre brokovnicu s nábojmi: nadstavec na príslušenstvo a držiak na záplaty Benefity, o ktorých musíte vedieť: najjednoduchšia a najbezpečnejšia forma čistenia hlavne maximálne zjednodušená vaša práca veľmi praktické a odolné balenie na cesty šetrí miesto.
Ďalšie produkty od výrobcu TetraGun®
Ďalšie produkty v kategórii Zbrane