Upínací držiak Smart-Assist™ C-Mount Real Avid® (Farba: Červená / sivá)
Krátky popis Dizajnový produkt Upínací držiak Smart-Assist™ C-Mount Real Avid® (Farba: Červená / sivá) od výrobca Real Avid® u nás nájdete v zľave za 39 €.
Real Avid®
Upínací držiak Smart-Assist C-Mount od americkej spoločnosti Real Avid je riešením, ktoré dokáže zvýšiť efektivitu nielen pri práci so zbraňami, ale vlastne pri akejkoľvek práci v dielni. Držiak stačí pripevniť k akémukoľvek plochému, pevnému povrchu (napríklad k doske pracovného stola), a potom už naň len namontovať príslušenstvo, aké práve potrebujete. Kompatibilita so Smart-Assist Tento upínací držiak je kompatibilný s príslušenstvom Smart-Assist, ktoré zjednodušuje prácu nielen s jemnou mechanikou. Uchytiť do neho môžete napríklad pracovné svetlo so svetelným tokom 180 lúmenov, držiak telefónu alebo lupu – to všetko na flexibilných husích krkoch. Pre príslušenstvo Smart-Assist sú k dispozícii magnetické „doky“ Smart-Dock, a to po 2 hore a po 2 dole. Bezpečné a rýchle uchytenie Upínací držiak Smart-Assist C-Mount je možné uchytiť bez akýchkoľvek nástrojov, a to bezpečne a rýchlo. Jeho súčasťou sú odnímateľné, nedeformujúce sa podložky, ktoré slúžia ako montážna plocha, a tzv. Easy-Grip rukoväť na utiahnutie, s ktorou sa ľahko pracuje. Benefity, o ktorých musíte vedieť: upínací držiak na Smart-Assist príslušenstvo pojme držiak na smartphone, svetlo alebo lupu príslušenstvo na flexibilných husacích krkoch (nie je súčasťou balenia) magnetické doky Smart-Dock (2×2) uchytenie bez akýchkoľvek nástrojov na akúkoľvek rovnú plochu bezpečné a rýchle uchytenie odnímateľné, nedeformujúce sa podložky Easy-Grip rukoväť na utiahnutie od renomovaného amerického výrobcu.
Ďalšie produkty od výrobcu Real Avid®