Viazací drôt Gear Tie 24" Nite Ize® (Farba: Coyote)
Krátky popis Vo zľave produkt Viazací drôt Gear Tie 24" Nite Ize® (Farba: Coyote) od výrobca Nite Ize® u nás nájdete najlacnejšie za 9 €.
Nite Ize®
Nie je drôt ako drôt. Ten od Gear Tie Nite Ize patrí k najuniverzálnejším spôsobom, ako zabaliť, zavesiť či usporiadať takmer čokoľvek. Vďaka svojmu patentovanému prevedeniu je navyše kedykoľvek opätovne použiteľný. Silné ohybné vnútro Vnútro drôtu je silné a ohybné a vonkajšok zase odolný, vyrobený z gumy, a tak si drôt dokáže udržať svoj tvar aj pri opakovanom použití. Viazací drôt Gear Tie môžete skrútiť, zviazať a znovu použiť, a to vo vnútri aj vonku. Zorganizujte si vybavenie S viazacím drôtom Nite Ize Gear Tie si môžete jednoducho zorganizovať svoje vybavenie, a to skrátka tým, že drôtom otočíte a zakrútite. Žiadny iný pohyb robiť netreba. Nemusíte robiť ani žiadne uzly, drôt bude držať. Dostupný v rôznych dĺžkach V základe je Nite Ize Gear Tie k dispozícii v rôznych veľkostiach - my u nás predávame 24" (cca 61 cm) dlhý variant, ktorý je vhodný pre využitie v teréne. Teda okrem iného. Môžete s ním priviazať potrebné vybavenie typu karimatky k batohu, ale tiež opravovať predmety a organizovať rozličné príslušenstvo. Benefity, o ktorých musíte vedieť: pevný a odolný viazací drôt vynikajúca priľnavosť vďaka pevnej gumovej škrupine silný drôt vo vnútri drží svoj tvar vyrobené v USA pre opätovné použitie odolné voči UV žiareniu zväzované vybavenie nepoškriabe použitie v interiéri aj exteriéri za každého počasia.
Ďalšie produkty od výrobcu Nite Ize®
Ďalšie produkty v kategórii Laná