Vreckové svietidlo E12 V2.0 / 160 lm Fenix® (Farba: Čierna)
Krátky popis Diskontná produkt Vreckové svietidlo E12 V2.0 / 160 lm Fenix® (Farba: Čierna) od výrobca Fenix u nás nájdete výhodne za 30 €.
Fenix
EAN 6942870307350
Kompaktné vreckové svietidlo Fenix E12 V2. 0/160 lm je skvelým pomocníkom pre outdoorové dobrodružstvá aj pre každodenné použitie v práci alebo domácnosti. Malé, ale výkonné Vďaka značkovej LED MATCH CA18 je aj napriek svojim doslova trpasličím rozmerom svietidlo Fenix E12 prekvapivo výkonné. Novinkou u tejto generácie je špeciálny kolimátor, ktorý vytvára široký svetelný kužeľ s dlhým dosvitom. Kolimátor s výškou iba pár milimetrov je vyrobený technológiou používanou v autopriemysle. Lacná prevádzka Svietidlo ako zdroj používa jednu ceruzkovú batériu typu AA. Môžete používať široko dostupné alkalické, lítiové či dobíjacie NiMH akumulátory. Na konci svietidla je taktický spínač pre okamžitú aktiváciu, ktorým môžete cyklicky prepínať medzi tromi úrovňami výkonu. Odolná konštrukcia Fenix E12 má plášť z tvrdeného leteckého hliníka s odolnou anodizovanou úpravou – Type III hard anodized. Vďaka robustnému prevedeniu je odolné voči pádom z výšky 1m, prachotesné a vodotesné podľa štandardu IP68. Pomocou odnímateľnej oceľovej spony ju môžete zavesiť na vrecko, batoh alebo iné súčasti vybavenia. Široké spektrum použitia Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť napríklad držiak na bicykel LockBlocks, silikónový držiak či popruh na hlavu a využiť svietidlo pre ďalšie aktivity. Benefity, o ktorých musíte vedieť: kompaktné ručné svietidlo vhodné na každodenné nosenie (EDC) tri režimy výkonu široký svetelný kužeľ ďaleký dosvit supertenký kolimátor telo z leteckého hliníka odolný povrch - Type III hard anodized protišmykové drážkovanie vodotesné podľa štandardu IP68 nárazuvzdorné pádom z výšky 1m odnímateľná oceľová spona ochrana proti prepólovaniu prevádzka na 1ks batéria AA vrátane batérie pútko na zápästie záruka päť rokov.
Ďalšie produkty od výrobcu Fenix
Ďalšie produkty v kategórii Vreckové svietidlá