Záchranný postroj BuddyStrap™ Agilite® – Coyote (Farba: Coyote)
Krátky popis Neodolateľný produkt Záchranný postroj BuddyStrap™ Agilite® – Coyote (Farba: Coyote) od výrobca Agilite Gear® u nás nájdete takmer zadarmo za 132 €.
Agilite Gear®
Agilite BuddyStrap je inovatívne taktické riešenie, ktoré v krízovej situácii umožní prenášanie zraneného spolubojovníka bez toho, aby ste k tomu museli používať ruky – v tých môžete stále držať zbraň a brániť sa tak nepriateľovi. Pre elitné jednotky Izraelský výrobca svoj záchranný postroj BuddyStrap vyvinul pôvodne pre jednotky špeciálnych síl prvej úrovne, ktoré sa v malých tímoch vydávali hlboko na území nepriateľa a nemohli si dovoliť prenášať objemnú záchranársku výbavu. Našiel tiež civilné využitie Taktický záchranný postroj BuddyStrap však ihneď našiel aj mnohé civilné využitie. Napríklad ide o asi jediný účinný spôsob, ako v teréne samostatne prepraviť zraneného turistu, osobu s obmedzenou mobilitou alebo veľké dieťa. Majte plán pre cesty do prírody Riešenie, ako je BuddyStrap, by malo byť súčasťou plánu každého zodpovedného človeka, ktorý sa vydáva do prírody. Ide totiž o efektívnu možnosť, ako do bezpečia bez pomoci odniesť zraneného priateľa alebo člena rodiny. Stáva sa tak nevyhnutnou súčasťou každého medicínskeho vybavenia či turistického batohu. Efektívnejší ako tradičný medevac BuddyStrap je efektívnejší ako tradičná medevac výbava, pretože tá pri taktickom využití vyradí z boja približne dve až štyri zbrane. Tzv. „fireman's carry“ (hasičské prenášanie) vyradí z boja jednu zbraň. BuddyStrap ale žiadnu. S BuddyStrap môžete prenášať zraneného spolubojovníka a súčasne byť aj naďalej operatívny v boji. Doplnok alebo alternatíva lekárničky? Záchranný postroj BuddyStrap môže skvele poslúžiť ako doplnok poľnej lekárničky, kedy po základnom ošetrení a prvej pomoci môžete svojho zraneného kamaráta preniesť do bezpečia, či už z bojových línií, alebo z oblasti mimo civilizáciu. V prípadoch, že pri sebe práve nemáte lekárničku, môže BuddyStrap zafungovať aj ako jej alternatíva. Benefity, o ktorých musíte vedieť: záchranný postroj pre efektívne prenášanie zraneného taktické aj civilné využitie (v boji aj v ťažkom teréne) pôvodne vyvinuté pre elitné jednotky špeciálnych síl prenos zraneného turisty, osoby s obmedzenou mobilitou alebo veľkého dieťaťa nevyhnutná súčasť medicínskeho vybavenia aj turistického batohu uvoľní vám ruky efektívnejší ako medevac či „fireman's carry“ z boja nevyradí žiadnu zbraň alternatíva alebo doplnok poľnej lekárničky.
Ďalšie produkty od výrobcu Agilite Gear®
Ďalšie produkty v kategórii Puzdrá