Logo Logo
Zatvárací nôž Firebird F7551 Ganzo® – Strieborná čepeľ - Satin, Čierna (Farba: Čierna, Varianta: Strieborná čepeľ - Satin)
Zatvárací nôž Firebird F7551 Ganzo® – Strieborná čepeľ - Satin, Čierna (Farba: Čierna, Varianta: Strieborná čepeľ - Satin)
Krátky popis Dizajnový produkt Zatvárací nôž Firebird F7551 Ganzo® – Strieborná čepeľ - Satin, Čierna (Farba: Čierna, Varianta: Strieborná čepeľ - Satin) od výrobca Ganzo® u nás nájdete po zľave za 25 €
Obvyklá cena
  • 25
Výrobca/Značka
Ganzo®
Hodnotenie
Moderný zatvárací nôž Zatvárací nôž Firebird F7551 Ganzo ® je kompaktný zatvárací nôž s atypickou čepeľou. Čepeľ je vyvedená v tvare Sheepsfoot. Jedná sa o jedno-sečnú čepeľ s rovným ostrím a tupým chrbtom. Tvar zaisťuje perfektnú kontrolu nad nožom aj pri drobnejšej práci. Vďaka tupému chrbtu si o neho možno veľmi pohodlne zaprieť prsty. Pomenovanie tvare čepele vychádza zo skutočnosti, že sa takto tvarované nože hojne využívali pre orezávanie kopýt oviec. Kvalitná čepeľ Precízne spracovanie a kvalita použitých materiálov zaručuje, že vás nôž nesklame v žiadnej situácii. Spoľahnúť sa na neho môžete tiež v akomkoľvek počasí, pretože je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej zliatiny 440C s plochým výbrusom , ktorá je zvlášť odolná proti korózii. Okrem toho, že je nôž odolný voči vonkajším vplyvom, je čepeľ noža tiež veľmi tvrdá (58HRC). Moderné materiály Hrúbka čepele (3,3mm) zabezpečuje dostatočnú silu pre prácu s tvrdými materiálmi. Rukoväť noža je vyrobená z materiálu G10. Ide o kompozitný materiál, ktorý vyniká svojou odolnosťou a nízkou hmotnosťou. Ďalšou výhodou je tiež to, že je odolný voči hrdzi a vonkajším podmienkam. Črienky noža sú k oceľovej základni pripevnené z oboch strán pomocou trojice skrutiek. Praktický dizajn Rukoväť je doplnená o otvor pre prevlečenie paracorda. Nechýba ani kvalitná Axis-Lock poistka pre maximálnu bezpečnosť pri používaní. Poistku ľahko uvoľníte aj jednou rukou vďaka obojstrannému čapu pre otvorenie. Telo noža je doplnené o klipsňu pre ľahké upevnenie na opasok alebo za nohavice.
Dostupnosť out of stock
Ďalšie produkty od výrobcu Ganzo®
Ďalšie produkty v kategórii Nože