Krátky popis Exkluzívne produkt Zatvárací nôž Jarosz Tanto KA-BAR® – Strieborná čepeľ - Satin, Čierna (Farba: Čierna, Varianta: Strieborná čepeľ - Satin) od výrobca KA-BAR® u nás nájdete lacno za 66 €.
KA-BAR®
EAN 6177172750676
Zatvárací nôž Jarosz Tanto KA-BAR je praktický zatvárací nôž z kvalitnej ocele a s netradičným tvarom čepele. Ideálny nôž pre každého, kto hľadá nôž designovaný uznávaným nožiarom. Nôž od známeho nožiara Dlhoročné rodinné skúsenosti v oblasti práce s drevom a tesárčiny a vysoké nároky na kvalitné nože viedli k výrobe modelu Tanto, ktorý je výsledkom spolupráce firmy KA-BAR a skúseného nožiara Jessa Jarosza. Kvalitné materiály Čepeľ noža je vyrobená z kvalitnej nerezovej AUS-8 ocele, ktorá je vyvedená v tvare tanto. Jedná sa o jedno-sečnú čepeľ s rovným chrbtom a rovným ostrím. Tieto čepele vynikajú svojou hrúbkou, ktorá je rovnaká po celej dĺžke čepele, vďaka čomu sú veľmi odolné. Napriek tomu, že majú tieto čepele nižšie penetračné schopnosti, nehrozí u nich poškodenie špičky ani pri vyvinutí väčšej sily. Praktický dizajn Črienky noža sú vyrobené z odolného nylonu. Nôž disponuje klipsňou na pripevnenie noža za lem vrecka. Klip je dizajnovaný tak, aby ho bolo možné presunúť a umiestniť do 2 polôh. Ochranu pred nechceným zatvorením noža má na starosti poistka Liner Lock, ktorá je veľmi spoľahlivá a máte vďaka nej istotu, že sa čepeľ nechtiac neuvoľní ani pri hrubšej manipulácii s nožom. Benefity, o ktorých musíte vedieť: kvalitné spracovanie nylonové puzdro klipsňa na pripevnenie Liner Lock poistka nerezová AUS-8 oceľ čepeľ v tvare Tanto.
Ďalšie produkty od výrobcu KA-BAR®
Ďalšie produkty v kategórii Nože