Krátky popis Unikátny produkt Zatvárací nôž Jarosz Wharncliffe KA-BAR® – Sivá čepeľ - Stone Wash, Tan (Farba: Tan, Varianta: Sivá čepeľ - Stone Wash) od výrobca KA-BAR® u nás nájdete v zľave za 117 €.
KA-BAR®
EAN 6177172750812
Zatvárací nôž Jarosz Wharncliffe KA-BAR ® je praktický zatvárací nôž z kvalitnej ocele a s netradičným tvarom čepele. Dizajn vychádza z práce nožiara Jessa Jarosza. Časom overený design Dlhoročné rodinné skúsenosti v oblasti práce s drevom a tesárčiny a vysoké nároky na kvalitné nože viedli k výrobe modelu Wharncliffe, ktorý je výsledkom spolupráce firmy KA-BAR a skúseného nožiara Jessa Jarosza. Kvalitné materiály Čepeľ noža je vyrobená z kvalitnej nerezovej AUS-8 ocele. Čepeľ je vyvedená v tvare wharncliffe. Jedná sa o robustnú jedno-sečnú čepeľ, ktorá zaručuje perfektnú kontrolu nad nožom a zvýšenú bezpečnosť pri práci vďaka špeciálne tvarovanej špičke. Nôž je vhodný na akúkoľvek prácu, ktorá vás môže v prírode, ale aj mimo ňu stretnúť. Praktický dizajn Črienky noža sú vyrobené z odolného G10 materiálu. Črienky sú textúrované, takže zaručujú pevný a stabilný úchop za každej situácie. Nôž disponuje klipsňou na pripevnenie noža za lem vrecka. Klip je designovaný tak, aby ho bolo možné presunúť a umiestniť do 2 polôh. Ochranu pred nechceným zatvorením noža má na starosti poistka Frame Lock, ktorá je veľmi spoľahlivá a máte vďaka nej istotu, že sa čepeľ nechtiac neuvoľní ani pri hrubšej manipulácii s nožom. Jednoduché ovládanie Nôž sa dá ľahko a rýchlo otvoriť jednou rukou vďaka flipperu, ktorý sa po otvorení noža premení na praktickú záštitu, ktorá udrží prsty v bezpečnej vzdialenosti od čepele. Zadná časť noža disponuje otvorom na pripevnenie noža na istiacu šnúru. Benefity, o ktorých musíte vedieť: kvalitné spracovanie črienky z G10 materiálu textúrované rúčky Frame Lock poistka vymeniteľná vrecková klipsňa flipper nerezová AUS-8 oceľ čepeľ v tvare wharncliffe.
Ďalšie produkty od výrobcu KA-BAR®
Ďalšie produkty v kategórii Nože