Krátky popis Dizajnový produkt Elektronické ochranné slúchadlá ComTac XPI Headset NATO 3M® PELTOR® (Farba: Zelená) od výrobca PELTOR® (3M®) u nás nájdete v zľave za 1060 €.
PELTOR® (3M®)
Dokonale prepracovaný systém aj spoľahlivá ochrana Elektronické ochranné slúchadlá ComTac XPI Headset NATO zaistia spoľahlivú ochranu proti vysokej miere hluku v okolí aj vás príjemne prekvapia svojou nadčasovou prepracovanosťou a nenáročnou obsluhou. Majú plne nezávislý systém, nemusíte sťahovať žiadny softvér ani nie je potrebné externé napájanie. Umožní obojstrannú rádiovú komunikáciu aj v hlučnom prostredí. Technológia Plug and Play zaistí okamžitý štart s nulovou dobou nábehu. Obstojí aj v prostredí, ktoré chyby neodpúšťa Ochranné slúchadlá ComTac XPI Headset NATO obstoja podľa noriem aj v tých najnáročnejších podmienkach, a to u služby armádnej aj policajnej. Sú prepracované tak, aby boli kompatibilné v použití s ​​armádnym výstrojom, ako sú ochranné vesty a prilby, ich použitie s balistickou helmou spĺňa všetky kritériá pre pohodlné použitie. Skladacia náhlavná páska zaistí skladnosť a jednoduchú prepravu. Plne nezávislý systém so zabezpečením proti zlyhaniu, s dvoma slúchadlami pre hovoridlo a externý rádiový signál. Tie najlepšie výsledky = 100 % možná miera koncentrácie Tie najlepšie výsledky nášho snaženia, obzvlášť pri náročných akciách a ťažkých podmienkach, sú plne závislé na miere našej koncentrácie. Náhlavné súpravy 3M Peltor Comtac XPI headset NATO sú navrhnuté tak, aby zabezpečili zníženie miery hluku na minimum, súčasne však aj s použitím špuntov, ktoré zvýšia izolačné protihlukové vlastnosti na maximum, zachovajú situačné povedomie. Benefity, o ktorých musíte vedieť: dokonale prepracovaný systém maximálne jednoduchá obsluha obojstranná rádiová komunikácia aj v hlučnom prostredí systém "Plug and play" - okamžitý štart a nulová doba nábehu nie je potrebné sťahovať žiadny softvér, nie je potrebné externé napájanie samostatná náhlavná súprava so zabezpečením proti zlyhaniu overené v boji kompatibilný s armádnym vybavením, podľa armádnych noriem spoľahlivá ochrana sluchu odpojiteľný mikrofón skladacia náhlavná páska zaistí jednoduchú prepravu a skladnosť automatické vypnutie po dvoch hodinách nečinnosti komfortné použitie aj pod helmou režim upchávok - so štuplemi do uší maximálne zvýši ochranu proti hluku, zachová však situačné povedomie.
Ďalšie produkty od výrobcu PELTOR® (3M®)
Ďalšie produkty v kategórii Slúchadlá elektronická