Komunikačný set ComTac XPI Helmet NATO 3M® PELTOR® (Farba: Zelená)
Krátky popis Diskontná produkt Komunikačný set ComTac XPI Helmet NATO 3M® PELTOR® (Farba: Zelená) od výrobca PELTOR® (3M®) u nás nájdete výhodne za 816 €.
PELTOR® (3M®)
Spoľahlivá ochrana a plne samostatný systém Komunikačný set ComTac XPI Helmet NATO 3M Peltor vám zaistí spoľahlivú ochranu pred okolitým hlukom, čím nielen udržíte svoju koncentráciu pod kontrolou, ale ochránite aj svoje zdravie. Systém "Plug and Play" je plne samostatný, nie je potrebné sťahovať žiadny softvér ani nie je potrebné externé napájanie. Poskytne vám kvalitný prenos obojsmernej rádiovej komunikácie aj v hlučnom prostredí, pri použití špuntov do uší vám režim slúchadiel pomôže zachovať bezpečné situačné povedomie. Jednoduchá obsluha, ktorá nekradne čas Prepracovaný a nadčasový systém ComTac XPI Helmet NATO 3M Peltor vám ušetrí tak drahý čas aj dôležitú energiu pre výkon svojou jednoduchou obsluhou. Systém je plne samostatný, s nulovou dobou nábehu. Odpojiteľný mikrofón je nenápadný a neprekáža. Regulácia hlasitosti umožní počuteľnosť zvukov v okolí. Na vypínanie systému tiež nemusíte myslieť, po dvoch hodinách nečinnosti to automatický systém vypnutia urobí za vás. Vysoká koncentrácia a ochrana aj hluku napriek Každý výsledok nášho snaženia je priamo úmerný miere našej koncentrácie. A koncentrovať dlhší čas myseľ v hlučnom a vysoko rušivom prostredí je vec takmer nemožná. Avšak súprava 3M Peltor je navrhnutá tak, aby vás pred okolitým hlukom spoľahlivo ochránila. Obstojí aj v tom najprísnejšom meradle Kvalita a spoľahlivosť dosahuje takú mieru, že tento komunikačný set podľa vojenských noriem obstojí aj v armádnych podmienkach. Je kompatibilný s armádnym vybavením, ako sú ochranné vesty a helmy. Pohodlné použitie pod helmou. Bezpečná obojsmerná komunikácia v hlučnom prostredí, zaistená proti zlyhaniu. Dôležitý je režim slúchadiel, ktorý pri použití špuntov do uší zaistí bezpečné povedomie o okolitej situácii. Set je skladný a ľahko prenosný. Benefity, o ktorých musíte vedieť: plne samostatný systém - nemusíte sťahovať žiadny softvér ani nie je potrebné externé napájanie systém "Plug and Play" - okamžitý štart, nulová doba nábehu kompatibilný aj s armádnym vybavením, podľa armádnych noriem samostatný systém vypnutia po dvoch hodinách nečinnosti pohodlné použitie pod balistickou helmou bezpečná obojsmerná komunikácia s vyváženým prenosom zvuku režim slúchadiel zaistí v kombinácii so štuplemi do uší plné povedomie o okolí skladný a ľahko prenosný regulácia hlasitosti odpojiteľný mikrofón krajina pôvodu Švédsko.
Ďalšie produkty od výrobcu PELTOR® (3M®)
Ďalšie produkty v kategórii Slúchadlá elektronická