Hygienická sada / penové náušníky Sordin® (Farba: Čierna)
Krátky popis Kvalitný a lacný produkt Hygienická sada / penové náušníky Sordin® (Farba: Čierna) od výrobca Sordin® u nás nájdete lacno za 40 €.
Sordin®
EAN 7392749009301
Pocit komfortu a pohodlia Súprava penových náušníkov Sordin splní hygienické požiadavky a poskytne vám maximálny komfort a pohodlné použitie. Je tak veľmi vítaným pomocníkom napríklad pri celodenných streleckých súťažiach či niekoľkodennom streleckom výcviku. Použitie predlžuje životnosť mušľových chráničov Použitie penových náušníkov Sordin výrazne predĺži životnosť mušľových chráničov. Na najlepšie hygienické použitie je ideálna doba výmeny náušníkov najmenej dvakrát ročne. Zamedzí sa tým útlmu zvuku v slúchadlách. Súprava je vhodná pre použitie s modelmi slúchadiel Sordin Supreme. Poctivosť a kvalita ako stavebný kameň spoločnosti Viac ako 30 rokov skúseností s vývojom, výrobou a predajom profesionálnych chráničov sluchu a príslušenstva. Kvalitné materiály, poctivosť a inovácie. To je švédsky výrobca Sordin. Právom vyhľadávaný širokou profesionálnou streleckou komunitou. Benefity, o ktorých musíte vedieť: prináša pocit komfortného použitia výrazne predĺži životnosť mušľových chráničov švédska kvalita Sordin.
Ďalšie produkty od výrobcu Sordin®
Ďalšie produkty v kategórii Výmenné mušle a ostatné príslušenstvo