Kempingový odpudzovač komárov Backpacker Thermacell® (Farba: Viacfarebná)
Krátky popis Neodolateľný produkt Kempingový odpudzovač komárov Backpacker Thermacell® (Farba: Viacfarebná) od výrobca Thermacell® u nás nájdete v zľave za 50 €.
Thermacell®
Obťažujú vás v lete komáre? Hľadáte výrobok, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť? Potom vyskúšajte kempingový odpudzovač komárov Backpacker Thermacell ®. Efektívne odpudzuje komáre Ideálny do kempu alebo na dlhé nočné sedenie napríklad doma na terase. Odpudzovač je poháňaný plynovou náplňou, ktorá nie je súčasťou balenia. Malý a kompaktný Tento odpudzovač vám vďaka malým a kompaktným rozmerom nezaberie veľa miesta. Môžete si ho bez obáv pribaliť do batožiny a uvidíte, že v kempe vám bude nenahraditeľným pomocníkom. Jednoduché ovládanie Prístroj je jednoduchý na ovládanie. Je prenosný. Žiadne káble ani dúhajúce drôty. Výmena bombičky a odpudzovacích vankúšikov je jednoduchá a nezaberie veľa času. Benefity, o ktorých musíte vedieť: malý a kompaktný dizajn plne prenosný, žiadne drôty ani káble jednoduché ovládanie veľmi skladný nízka hmotnosť vhodný do kempu alebo na dlhé letné večery.
Ďalšie produkty od výrobcu Thermacell®
Ďalšie produkty v kategórii Repelenty