Ručný odpudzovač komárov MR-300G Thermacell® (Farba: Zelená)
Krátky popis Dizajnový produkt Ručný odpudzovač komárov MR-300G Thermacell® (Farba: Zelená) od výrobca Thermacell® u nás nájdete v akcii za 36 €.
Thermacell®
Obťažujú vás v lete komáre? Hľadáte výrobok, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť? Potom vyskúšajte ručný odpudzovač komárov MR-300G Thermacell. Účinne odpudzuje komáre Ručný odpudzovač komárov MR-300G Thermacell ® odpudzuje komáre na ploche 21m² a zaisťuje komfortné posedenie vonku napríklad pri vykonávaní poľovníctva, rybárčenia alebo pri kempovaní. Jednoduché ovládanie Prístroj hravo ovládnete jednou rukou. Výmena odpudzovacích bombičiek a vankúšikov je veľmi jednoduchá a nezaberie veľa času. Nemusíte riešiť pracné rozoberanie prístroja. Konštrukcia prístroja je pevná a nárazuvzdorná. Tichý chod, nevydáva žiadny zápach MR-300G Thermacell je prenosný prístroj a jeho pôsobenie nevydáva žiadny zápach a nespôsobuje žiadny hluk. Jeho chod je úplne prirodzený. Benefity, o ktorých musíte vedieť: viacsmerová odparovacia mriežka pevná a odolná konštrukcia prenosný nevydáva žiadny hluk ani zápach jednoduché ovládanie skvelé do kempu, na ryby alebo na posed.
Ďalšie produkty od výrobcu Thermacell®
Ďalšie produkty v kategórii Repelenty