Krátky popis Unikátny produkt Ochranné balistické okuliare CDI ESS® (Farba: Navy Blue, Šošovky: Dymovo sivé polarizované) od výrobca ESS® (Eye Safety Systems) u nás nájdete zľavnený za 200 €.
ESS® (Eye Safety Systems)
Ochranné balistické okuliare CDI od americkej značky ESS pomáhajú chrániť zrak, poťažmo aj životy svojich užívateľov už nejaký čas – a to aj v ostrej akcii na nepriateľskom území. Teraz si ich môžete kúpiť aj vy – a navyše si ich prispôsobiť svojim potrebám vďaka výmenným sklám. Vysoko odolné sklá Balistické okuliare ESS CDI sú vybavené vysoko odolnými sklami spĺňajúcimi vojenské štandardy Mil-Spec. Tieto sklá navyše môžete kedykoľvek jednoducho vymeniť za iné, ktoré budú lepšie zodpovedať vašim aktuálnym potrebám a prostrediu, v ktorom sa pohybujete. Komfortné v každej situácii Rám s nízkym odporom aj profilom robí z okuliarov ESS CDI pohodlný kúsok, ktorý v mierových situáciách dobre vyzerá a v bojových podmienkach skvele funguje a je navyše dostatočne odolný. Navrhnutý je pre operátorov so stredne veľkou veľkosťou hlavy. Systém laterálnej výmeny Tieto okuliare od americkej spoločnosti ESS využívajú tzv. Lateral Exchange System (systém laterálnej výmeny), ktorý umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu skiel za iné. V súčasnosti je k dispozícii celkom sedem rôznych farieb skiel, ktoré sú ako bonus odolné voči otrasu. Benefity, o ktorých musíte vedieť: odolné balistické okuliare systém výmeny skiel Lateral Exchange System celkom sedem rôznych farieb skiel rýchlo sa prispôsobia vášmu prostrediu a potrebám sklá plnia vojenské štandardy Mil-Spec sklá odolné voči otrasu ergonomický dizajn rámu rám s nízkym odporom aj profilom komfortné prevedenie dizajnové riešenie pre mierové obdobia funkčný a odolný dizajn pre bojové situácie pre stredné veľkosti hlavy.
Ďalšie produkty od výrobcu ESS® (Eye Safety Systems)
Ďalšie produkty v kategórii Slnečné okuliare