Krátky popis Diskontná produkt Odolný vodotesný kufor 9433 Explorer Case® / bez peny – Piesková (Farba: Piesková) od výrobca Explorer Cases® u nás nájdete v zľave za 320 €.
Explorer Cases®
Ešte priestrannejší a odolnejší! Odolný vodotesný kufor Explorer Case 9433 je ešte priestrannejší a odolnejší! Dvojitá hĺbka dna vám zaistí maximum priestoru pre vaše vybavenie. Nové nerezové západky, vystužené pre lepšiu ochranu proti oderu, sa starajú o bezpečnú prepravu vášho vybavenia aj pri hrubšej manipulácii. Jednoduchá manipulácia a skvelé funkčné vlastnosti Explorer Case 9433 splní všetky vaše požiadavky. Je hermeticky uzatvárateľný, priestrannejší a nárazuvzdorný. Možnosť spoľahlivej fixácie veka pri otváraní vám nielen uľahčí prácu, ale predovšetkým predĺži životnosť materiálu. Odolné kolieska s ložiskami zjednodušia prepravu. Kufor je možné prepraviť tradične s pomocou veľkého madla. Vodeodolný identifikačný štítok je samozrejmosťou. Istota aj pre cestu lietadlom Kufre Explorer Case sú vybavené ventilom na uvoľnenie tlaku vzduchu, sú tak optimalizované aj na cestu lietadlom. Špeciálny dizajn dna a nožičiek zaistí dokonalú stohovateľnosť, Explorer Case vám teda ušetrí mnoho priestoru. Individualita na prvom mieste Explorer Case si môžete vybrať presne podľa vašich individuálnych požiadaviek. Ponúka voľbu zo širokej škály farieb, interiérov, konfigurácií a veľkostí. K dispozícii je v troch štandardných konfiguráciách - prázdne, s vrstvou ochrannej peny či variant s vyberateľným prenosným puzdrom. Všetky funkčné vybavenia do kufrov Explorer sa dajú dokúpiť. Kufre Explorer Case sú tak ideálnym riešením pre náročných a profesionálnych užívateľov. Benefity, o ktorých musíte vedieť: 2 x viac priestoru hermeticky uzatvárateľný vodeodolný nárazuvzdorný odolnejšie vystužené nerezové západky ventil na uvoľnenie tlaku vzduchu uzamykateľný praktická fixácia veka jednoduchá preprava vďaka kolieskam s ložiskami vodeodolný identifikačný štítok - možno odňať veľké praktické madlo maximálne odolný proti poškodeniu spoľahlivo ochráni váš majetok aj pri hrubšej manipulácii.
Ďalšie produkty od výrobcu Explorer Cases®
Ďalšie produkty v kategórii Batohy