Krátky popis Zľavnený produkt Okuliare Helix Eyewear Polarized Magpul® – Gray/Silver Mirror, Čierna (Farba: Čierna, Šošovky: Gray/Silver Mirror) od výrobca Magpul® u nás nájdete najlacnejšie za 180 €.
Magpul®
Vysoká odolnosť a maximálna spoľahlivosť Profesionálne a vysoko odolné polarizačné okuliare oceníte po mnohých stránkach. Vďaka systému výmenných šošoviek si môžete ľahko prispôsobiť aktuálnym podmienkam. Môžete sa spoľahnúť na vysokú odolnosť nielen voči nárazu, ale aj proti chemikáliám. Antireflexná vrstva pre a úprava proti zahmlievaniu Polarizačné okuliare majú antireflexnú vrstvu, ktorá minimalizuje nežiaduce odrazy. Zároveň tiež disponujú úpravou proti zahmleniu. Ľahké a veľmi pevné rámy Rámy okuliarov sú ľahké, ale napriek tomu veľmi pevné a flexibilné. Navyše tiež spĺňajú všetky potrebné potrebné balistické normy a poskytujú tak maximálnu možnú ochranu. Benefity, o ktorých musíte vedieť: profesionálna ochrana očí ľahké, pevné a flexibilné rámy vysoká odolnosť ochrana voči nárazu úprava proti zahmlievaniu jednoduchá výmena šošoviek praktické úložné puzdro.
Ďalšie produkty od výrobcu Magpul®
Ďalšie produkty v kategórii Polarizačné okuliare