Krátky popis Diskontná produkt Okuliare Pivot Eyewear Polarized Magpul® – Bronze/Blue Mirror, Čierna / červená (Farba: Čierna / červená, Šošovky: Bronze/Blue Mirror) od výrobca Magpul® u nás nájdete v akcii za 180 €.
Magpul®
EAN 8408151314342
Maximálna odolnosť a moderný štýl Kvalitné a maximálne odolné polarizačné okuliare ponúkajú perfektnú ochranu voči nárazu. Vďaka tomu sú veľmi obľúbené u strelcov. Ide o jedny z najodolnejších polarizačných okuliarov na trhu vôbec. Pohodlie a módny štýl Vďaka rámom z ľahkej konštrukcie a nízkym bočniciam sa každému pohodlne nosia. Antireflexná vrstva zabráni nepríjemným odleskom. Oceníte moderný vzhľad a ležérny štýl. Kvalitné polykarbonátové šošovky pre perfektnú ochranu Vďaka tomu, že sú polarizačné okuliare vybavené kvalitnými polykarbonátovými šošovkami, je zaistená maximálna ochrana voči UV žiareniu a tiež nehrozí ich zahmlenie. Okuliare sú ako stvorené do premenlivých svetelných podmienok. Benefity, o ktorých musíte vedieť: vysoká odolnosť voči nárazu maximálna ochrana proti UV žiareniu dlhá životnosť ľahká konštrukcia pohodlné nosenie moderný štýl vhodné pre malú a strednú tvár.
Ďalšie produkty od výrobcu Magpul®
Ďalšie produkty v kategórii Polarizačné okuliare