Prenosný filter Tactical BeFree KATADYN® (Farba: Mammoth Grey)
Krátky popis Zľavnený produkt Prenosný filter Tactical BeFree KATADYN® (Farba: Mammoth Grey) od výrobca Katadyn® u nás nájdete po zľave za 76 €.
Katadyn®
EAN 6043752042632
Hľadáte filter na vodu, ktorý je veľmi skladný, nič neváži a je naň maximálne spoľahnutie? Potom siahnite po prenosnom filtri Tactical BeFree KATADYN, ktorý uspokojí vaše náročné požiadavky. 2 litre vody za minútu Tento filter so širokým hrdlom dokáže prefiltrovať až 2 litre vody za minútu. Nemusíte sa na svojich cestách obávať, že budete trpieť smädom. Zakalená voda? Žiadny problém! Filter si dokáže spoľahlivo poradiť aj so zakalenou vodou a premení ju na nezávadnú a piteľnú vodu bez pachuti a nežiaduceho zápachu. Jednoduchá obsluha Postačí, ak filtračnú kartušu vložíte do fľaše, zalejete vodou a necháte pôsobiť. Potom už môžete bez obáv piť prefiltrovanú vodu. Po použití ľahko zrolujete a vložíte do batohu, kde nezaberie žiadne miesto. Prefiltruje takmer akúkoľvek nečistotu Kartuša z dutých vlákien vyčistí a prefiltruje všetky nečistoty a usadeniny, ktoré sú väčšie ako 0,1 mikrónu. Benefity, o ktorých musíte vedieť: spoľahlivo čistí a filtruje aj špinavú vodu odfiltruje 2 litre za minútu odfiltruje všetky nečistoty, ktoré sú väčšie ako 0,1 mikrónu filtračná kartuša je ľahko zbaliteľná, skoro nič neváži a neprekáža v batožine kartuša dokáže prefiltrovať približne 1 000 litrov vody.
Ďalšie produkty od výrobcu Katadyn®
Ďalšie produkty v kategórii Filtre