Krátky popis Dizajnový produkt Slnečné okuliare Kingpin Captivate Wiley X® (Farba: Čierna, Šošovky: CAPTIVATE™ Polarized Bronze Mirro) od výrobca Wiley X® u nás nájdete lacno za 188 €.
Wiley X®
Slnečné okuliare Kingpin Captivate Wiley X v sebe dokonale snúbia nevšedný dizajn a perfektné funkčné vlastnosti. Moderné technológie CAPTIVATE ešte viac zdokonalia ostrosť videnia a vnímania farieb. Šošovky Wiley X sú zložené z ôsmich špeciálnych vrstiev pre tú najúčinnejšiu ochranu vášho zraku. Intenzívna hĺbka farieb bez rizika oslnenia Polarizované šošovky CAPTIVATE bronz mirror minimalizujú modré svetlo (HEV), aby umožnili vyniknúť sýtosti farieb v červených, žltých a zelených oblastiach. Pri týchto šošovkách sú farby harmonicky rovnomerne rozložené na základe vlnovej dĺžky na zvýšenie kontrastu. Zároveň zaručí maximálnu zrakovú ostrosť. Zlepší ostrosť kontúr za takmer akýchkoľvek svetelných podmienok. Sú ideálnou voľbou pre vodičov, turistov aj výlet do miest hojnosti žltej farby, či už je to pole alebo pláž pri mori. Neuveriteľne pohodlné a prispôsobivé Okuliare WX Kingpin spoľahlivo pokryjú vaše požiadavky v otázke komfortného nosenia a ochrany. Pogumované chrániče nosa a ľahučké, avšak odolné nožičky okuliarov vám zaistia pocit pohodlia aj pri celodennom nosení. Pružinové pánty sa postarajú, aby okuliare skvele sedeli takmer akejkoľvek veľkosti hlavy a netlačili. WX Kingpin sú tak ľahučké a pohodlné, že občas zabudnete, že ich máte nasadené. Smart Edge Lens Technology Vplyvom lámania svetla často dochádza u bežných šošoviek k nežiaducim javom. Šošovky Wiley X neskresľujú optickú jasnosť ani pri vzdialených objektoch, nezvyšujú relatívnu veľkosť vnímaného obrazu a zachovajú priestorové usporiadanie objektov, inými slovami nedecentralizujú objekty v zornom poli, ako to u bežných šošoviek bežne býva. Šošovky Wiley X zodpovedajú štandardom optickej presnosti podľa amerického národného štandardizačného inštitútu (ANSI). Osem ochranných vrstiev Pre maximálnu ochranu zraku, pre zachovanie dokonalej ostrosti a jasu videnia sú šošovky Wiley X zložené z celkom ôsmich ochranných vrstiev. Tie zabránia oslneniu, preniknutiu škodlivého UV žiarenia, chránia šošovky pred poškriabaním či zvyšujú odolnosť proti nárazu. Filter 8 neguje odrazy slnečného žiarenia od vodnej hladiny, ale aj od ďalších lesklých plôch, ako sú napr. sneh či sklo. Tým vo veľkej miere zníži únavu očí. Benefity, o ktorých musíte vedieť: účinná ochrana aj v extrémnych podmienkach osemvrstvová šošovka moderné technológie CAPTIVATE zlepšia ostrosť aj hĺbku farieb negujú modré svetlo-ideálna voľba pre vodiča definujú žlté odtiene väčšia sýtosť zelených, červených a žltých farieb Filter 8 - zabráni preniknutiu odleskov od vodnej hladiny, snehu či skla certifikované podľa ANSI Smart Edge Lens Technology nožičky s gumovými špičkami pre väčšie pohodlie neuveriteľne ľahké vrátane puzdra.
Ďalšie produkty od výrobcu Wiley X®
Ďalšie produkty v kategórii Polarizačné okuliare