Krátky popis Diskontná produkt Slnečné okuliare Recon Captivate Wiley X® – Captivate™ čierne polarizované Mirror, Sivá (Farba: Sivá, Šošovky: Captivate™ čierne polarizované Mirror) od výrobca Wiley X® u nás nájdete po zľave za 196 €.
Wiley X®
Slnečné okuliare Recon Captivate Wiley X ponúkajú nielen účinnú ochranu vašich očí, ale aj elegantný dizajn s nutnou dávkou originality. Nárazuvzdorné polarizačné šošovky poskytnú okuliarom dostatočnú odolnosť proti oslneniu, prachu aj škodlivému UV žiareniu. Oslnenie odrazom od vodnej plochy sa stane minulosťou. To ocenia napr. priaznivci rybolovu, outdooroví nadšenci alebo lovci. Vyššia ostrosť videnia aj lepšie vnímanie farieb Zdolávajte svoje dobrodružstvá s priezračne jasným zrakom. Vyššia ostrosť videnia aj lepšie vnímanie farieb, a to oboje vďaka modernej technológii Captivate. Princíp tejto technológie spočíva v oddelení farebných prechodov medzi rôznymi farbami. To vedie k výraznému kontrastu a ostrosti detailu. Šošovky Captivate tak poskytujú mimoriadnu čistotu a jasný obraz, prirodzené vnímanie farieb a mierne vyrovnanie svetelného spektra pre rovnomernejší prenos svetla. Užívateľský komfort Výrobca u okuliarov Recon kládol dôraz nielen na funkčné vlastnosti využiteľné v teréne, ale predovšetkým aj na dostatočný užívateľský komfort. Pohodlné nosenie a príjemný pocit je hlavným benefitom okuliarov Wiley X Recon. A to aj pri celodennom užívaní. K pohodliu výrazne prispievajú pogumované nosníky a špičky nožičiek, rovnako ako ľahučká konštrukcia. Keď sa sny plnia Americká značka Wiley X uzrela svetlo sveta už v roku 1987. V tej dobe jej vdýchol život americký armádny veterán Miles Freeman starší s cieľom vytvoriť najlepšie možné vybavenie pre ozbrojené zložky. V súčasnej dobe firma úzko spolupracuje s americkou armádou aj špeciálnymi jednotkami a patrí medzi popredných výrobcov armádneho a ochranného vybavenia. Môžeme teda povedať, že sa vízia naplnila. Značka patrí medzi tradične obľúbené nielen pri ozbrojených zložkách, ale aj civilnom obyvateľstve. Benefity, o ktorých musíte vedieť: moderná technológia CAPTIVATE certifikované podľa amerického národného štandardizačného úradu (ANSI) lepšia ostrosť aj vnímanie farieb 100% ochrana pred UVA/UVB žiarením, prachom aj vetrom pohodlné nosenie ľahká konštrukcia polarizačné šošovky eliminujúce oslnenie bočné štíty na ochranu periférneho videnia pogumované nožičky elegantný nevšedný dizajn.
Ďalšie produkty od výrobcu Wiley X®
Ďalšie produkty v kategórii Polarizačné okuliare