Krátky popis Kvalitný a lacný produkt Elektronické chrániče sluchu s Bluetooth TEP-300 3M® PELTOR® – Coyote (Farba: Coyote) od výrobca PELTOR® (3M®) u nás nájdete lacno za 906 €.
PELTOR® (3M®)
EAN 7318640069114
Tak malé a tak dokonalé Najnovšie generácie taktickej komunikácie a ochrany, to sú elektronické chrániče sluchu s Bluetooth TEP-300 3M. Praktické nabíjanie cez prípojku v prenosnej krabičke, batéria vydrží až 16 hodín nepretržitej prevádzky. Univerzálna veľkosť a typ padne do každého ucha. Poskytujú kvalitnú ochranu sluchu, zároveň so zachovaním situačného povedomia (ASA) ako nikdy predtým. Malá veľká taktická výhoda Chrániče sluchu TEP 300 3M sú prepracované do dokonalosti do tej miery, že spĺňajú aj najnáročnejšie požiadavky u armády a polície. Vzhľadom na svoju malú veľkosť sú kompatibilné s väčšinou ochranných prostriedkov, ako sú helmy, okuliare, respirátory. Integrovaná technológia útlmu hluku - slabé zvuky môžu byť zosilnené, naopak náhle extrémne hluky, ako napríklad výstrel, sú vysokou rýchlosťou stlmené. Odolnosť a jednoduchá obsluha Elektronické chrániče sluchu TEP-300 Peltor majú jednoduché, intuitívne ovládanie jedným tlačidlom. Inovatívny dizajn pomáha chrániť mikrofón proti vniknutiu vody. Bezdrôtové pripojenie. Zaistí kvalitnú koncentráciu Každý výsledok našej činnosti je priamo úmerný tomu, akú mieru koncentrácie sme schopní vyvinúť. V hlučnom a náročnom prostredí je snaha sa koncentrovať veľmi náročná, ak nie nemožná. S touto najnovšou ochranou sluchu – a tým aj vášho celkového zdravia, však bude vaša koncentrácia ostrá ako nikdy predtým. Komfortná ochrana vášho sluchu Ochrániť v akcii svoje zdravie, a tým aj seba, je prioritou vždy a všade. Agresívny atak na náš sluch nás vyradí z prevádzky a zabráni nám podniknúť akékoľvek protiakcie. V náročnom a nebezpečnom prostredí, kde je neustále zvýšená hladina hluku a dochádza k rázovému zvuku s vysokým tlakom, je kvalitná a spoľahlivá ochrana sluchu úplný základ. Benefity, o ktorých musíte vedieť: najnovšia generácia taktickej komunikácie a ochrany sluchu praktické nabíjanie v prenosnej krabičke batéria je schopná plnej prevádzky až 16 hodín bezdrôtové pripojenie inovatívne technológie chránia mikrofón proti vniknutiu vody integrovaná technológia útlmu hluku obstojí aj u armády a polície kvalitná ochrana sluchu výnimočne perfektné zachovanie situačného povedomia (ASA) vymeniteľný komunikačný ušný nadstavec.
Ďalšie produkty od výrobcu PELTOR® (3M®)
Ďalšie produkty v kategórii Slúchadlá elektronická