Elektronické chrániče sluchu Supreme Pro Sordin® (Farba: Zelená)
Krátky popis Zľavnený produkt Elektronické chrániče sluchu Supreme Pro Sordin® (Farba: Zelená) od výrobca Sordin® u nás nájdete v akcii za 276 €.
Sordin®
EAN 7392749008977
Žiadne limity Elektronické chrániče sluchu Supreme Pro Sordin sú tou najlepšou voľbou pre strelcov, ktorí chcú spoľahlivo chrániť svoj sluch a zároveň nebyť limitovaní. Vynikajúce funkčné vlastnosti slúchadiel Supreme vám zachovajú plné situačné povedomie, nemusíte slúchadlá dávať dole v žiadnej situácii. Svojím prevedením vyhovujú strelcom pravej aj ľavej ruky. Ovládanie Supreme Pro Sordin je ľahké aj v rukaviciach. Výborné funkčné vlastnosti do terénu Slúchadlá Supreme majú nízkoprofilový dizajn, vďaka ktorému skvele sedia aj pri akcii. Sú pohodlné aj pri celodennom nosení, čo zaistí široký náhlavník aj penová výplň mušlí. Náhlavník je navyše vyrobený z kvalitnej kože, čo výrazne predĺži jeho životnosť. Vodeodolný priestor pre batérie zaistí bezpečné použitie v akomkoľvek počasí. Benefity, o ktorých musíte vedieť: náhlavník z kvalitnej kože nehrozí vypnutie pri súbehu komunikácie a streľby nízkoprofilový dizajn - skvele sedí situačné povedomie plne zachované čistý prenos zvuku Audio vstup AUX na pripojenie externých zariadení kábel s mono jack konektorom je súčasťou balenia.
Ďalšie produkty od výrobcu Sordin®
Ďalšie produkty v kategórii Slúchadlá elektronická