Krátky popis Kvalitný a lacný produkt Slnečné okuliare Aspect Captivate Wiley X® – Brown Polarized w/ Green Mirror, Čierna (Farba: Čierna, Šošovky: Brown Polarized w/ Green Mirror) od výrobca Wiley X® u nás nájdete v akcii za 188 €.
Wiley X®
Slnečné okuliare Aspect Captivate Wiley X v sebe dokonale snúbia nevšedný dizajn a perfektné funkčné vlastnosti. Moderné technológie CAPTIVATE ešte viac zdokonalia ostrosť videnia a vnímania farieb. Šošovky Wiley X sú zložené z ôsmich špeciálnych vrstiev pre tú najúčinnejšiu ochranu vášho zraku. Intenzívna hĺbka farieb bez rizika oslnenia Polarizované šošovky CAPTIVATE zrkadlovo zelené minimalizujú modré svetlo (HEV) odrazené od bielych a modrých objektov (napr. biele čiary na ceste). Sú tak najviac účinné vo svojej funkcii v zamračených a pochmúrnych dňoch. Zelená, oranžová a modrá farba sa javí živšie, zlepší sa vnímanie hĺbky farieb a riziko oslnenia na reflexnom povrchu je účinne znížené. Vynikajúce funkčné vlastnosti Aspect Captivate tak najviac ocenia vodiči, lovci, rybári a užívatelia, ktorí sa pohybujú v prírode a zelenej krajine. Neuveriteľne pohodlné a prispôsobivé Okuliare WX Aspect spoľahlivo pokryjú vaše požiadavky v otázke komfortného nosenia a ochrany. Pogumované chrániče nosa a ľahučké, avšak odolné nožičky okuliarov vám zaistia pocit pohodlia aj pri celodennom nosení. Pružinové pánty sa postarajú, aby okuliare skvele sedeli takmer akejkoľvek veľkosti hlavy a netlačili. WX Aspect sú tak ľahučké a pohodlné, že občas zabudnete, že ich máte nasadené. Smart Edge Lens Technology Vplyvom lámania svetla často dochádza u bežných šošoviek k nežiaducim javom. Šošovky Wiley X neskresľujú optickú jasnosť ani pri vzdialených objektoch, nezvyšujú relatívnu veľkosť vnímaného obrazu a zachovajú priestorové usporiadanie objektov alebo nedecentralizujú objekty v zornom poli, ako to u bežných šošoviek bežne býva. Šošovky Wiley X zodpovedajú štandardom optickej presnosti podľa amerického národného štandardizačného inštitútu (ANSI). Osem ochranných vrstiev Pre maximálnu ochranu zraku, pre zachovanie dokonalej ostrosti a jasu videnia sú šošovky Wiley X zložené z celkom ôsmich ochranných vrstiev. Tie zabránia oslneniu, preniknutiu škodlivého UV žiarenia, chránia šošovky pred poškriabaním či zvyšujú odolnosť proti nárazu. Filter 8 neguje odrazy slnečného žiarenia od vodnej hladiny, ale aj od ďalších lesklých plôch, ako sú napr. sneh či sklo. Tým vo veľkej miere zníži únavu očí. Benefity, o ktorých musíte vedieť: účinná ochrana aj v extrémnych podmienkach osemvrstvová šošovka moderné technológie CAPTIVATE zlepšia ostrosť aj hĺbku farieb negujú modré svetlo-ideálna voľba pre vodiča Filter 8 - zabráni preniknutiu odleskov od vodnej hladiny, snehu či skla certifikované podľa ANSI Smart Edge Lens Technology nožičky s gumovými špičkami pre väčšie pohodlie neuveriteľne ľahké vrátane puzdra.
Ďalšie produkty od výrobcu Wiley X®
Ďalšie produkty v kategórii Polarizačné okuliare