Krátky popis Zľavnený produkt Slnečné okuliare Climb Wiley X® – Captivate modré polarizované, Sivá (Farba: Sivá, Šošovky: Captivate modré polarizované) od výrobca Wiley X® u nás nájdete lacno za 196 €.
Wiley X®
Slnečné okuliare Climb Wiley X ® využijete predovšetkým pri veľmi jasných svetelných podmienkach - sú teda vhodné do jasných a slnečných dní. Len tak nejaké šošovky? Kdeže! To, čo nás na okuliaroch zaujíma najviac, sú šošovky a ich vlastnosti. A práve v tomto smere sa okuliare rozhodne majú čím chváliť. Šošovky tohto modelu totiž spĺňajú bezpečnostné štandardy ANSI Z87. 1 a EN. 166 pre optickú čistotu a nárazy s vysokou hmotnosťou / vysokou rýchlosťou. Ich svetelná priepustnosť je 14 %. Okrem toho, že šošovky umožňujú vďaka technológii jasné a ostré videnie v podstate za akýchkoľvek svetelných podmienok, je pre nich charakteristická povrchová úprava, ktorá chráni pred poškriabaním , okrem toho sa šošovky pýšia aj oleofóbnou úpravou. Tá zaisťuje vytvorenie hladšieho povrchu šošovky, čo v konečnom dôsledku vedie k ľahšiemu čisteniu - táto vrstva totiž zabraňuje priľnutiu prachu a nečistôt.
Ďalšie produkty od výrobcu Wiley X®
Ďalšie produkty v kategórii Polarizačné okuliare