Krátky popis Unikátny produkt Slnečné okuliare Grid Captivate Wiley X® – Captivate™ zelené polarizované mirror, Sivá (Farba: Sivá, Šošovky: Captivate™ zelené polarizované mirror) od výrobca Wiley X® u nás nájdete najlacnejšie za 200 €.
Wiley X®
Slnečné okuliare do každých podmienok Slnečné okuliare Grid Captivate Wiley X ® sú určené do akýchkoľvek podmienok. Nech už idete kamkoľvek, okuliare WX Grid vám budú pevne držať na očiach. Elegantnú a mäkkú krivku rámu dopĺňajú pogumované bočnice a nosné vypchávky, vďaka ktorým vám okuliare nebudú kĺzať z nosa. V akomkoľvek teréne budú pevne držať tak, ako majú. Krištáľovo čistý výhľad na všetky strany Okuliare vám budú pevne sedieť na tvári aj vďaka odnímateľnému tesneniu Facial Cavity™ Seal. To však nie je všetko. Vďaka bezpečnému uchyteniu dokážu slnečné okuliare WX Grid chrániť váš zrak pred vetrom, prachom a nepriaznivými poveternostnými vplyvmi a súčasne zaistiť, aby bol váš výhľad, vrátane toho periférneho, vždy krištáľovo čistý. Dve farebné prevedenia na rôzne účely K dispozícii sú dve rôzne farebné prevedenia slnečných okuliarov Grid Captivate Wiley X ® , pričom každé z nich využijete na trochu iný účel. Šošovky sivého prevedenia okuliarov majú ako základ medenú farbu a určené sú na využitie v mierne zatiahnutých dňoch s minimalizáciou modrého svetla odrazeného od bielych a modrých objektov. Naopak sivé šošovky matne zelených okuliarov vyrovnávajú spektrum viditeľného svetla, ktoré tak preniká do oka rovnomernejšie. 100% UVA/UVB ochrana Oba typy okuliarov ponúkajú 100% ochranu zraku proti UVA/UVB žiareniu a ďalej chránia proti modrému svetlu (HEV). Určené sú pre rybárov, vodičov alebo v zásade pre akékoľvek outdoorové či športové aktivity vykonávané za denného svetla. Benefity, o ktorých musíte vedieť kvalitné spracovanie 100% ochrana proti UVA/UVB žiareniu ochrana proti modrému svetlu odnímateľné tesnenie Facial Cavity™ Seal možnosť využitia s dioptrickými sklíčkami dve farebné prevedenia pre rôzne využitie.
Ďalšie produkty od výrobcu Wiley X®
Ďalšie produkty v kategórii Polarizačné okuliare